W szybkim tempie po wygraną

Piłkarze ręczni Ostrovii ponownie z kompletem punktów. Tym razem biało-czerwoni we własnej hali okazali się lepsi od ,,siódemki” Czuwaju Przemyśl. Podopieczni Witolda Rojka nie pozostawili złudzeń rywalowi. Dominowali i jak najbardziej zasłużenie sięgnęli po wygraną 39:34. Po tym meczu z dorobkiem 7 punktów Ostrovia zajmuje 4 miejsce w tabeli.

Przemyski zespół tylko w pierwszych fragmentach sobotniego pojedynku próbował dotrzymywać kroku ostrowianom. Później szczypiorniści Ostrovii złapali wiatr w żagle. Gospodarze rozkręcali się z każdą upływającą minutą. Zespół Witolda Rojka dobrze radził sobie w defensywie. To sprawiało, że rywale mieli duże problemy z budowaniem swoich akcji ofensywnych. Do przerwy Ostrovia posiadała trzy gole zaliczki. Po przerwie spotkanie nadal rozgrywane było pod dyktando gospodarzy, którzy systematycznie powiększali prowadzenie.

KPR Ostrovia - Czuwaj Przemyśl 39:34 (21:18