Wesołowski: Przegrali, bo gwiazdorzyli

Brak koncentracji i zlekceważenie rywala było główną przyczyną porażki piłkarzy Jaroty w niedzielnym meczu z Polonią Środa Wielkopolska. Grzegorz Wesołowski, trener JKS-u nie zostawił na swoich podopiecznych suchej nitki. - To było zwykłe gwiazdorzenie – powiedział. Jedyny gol w tym meczu padł w 12. minucie.

Jego autorem został były napastnik Jaroty - Krzysztof Bartoszak, który dla JKS-u przez trzy sezony w 100 ligowych meczach zdobył 32 bramki.

Porażką ze średzkim zespołem piłkarze Jaroty Hotel Jarocin przerwali passę trzech zwycięstw z rzędu. Zdaniem Grzegorza Wesołowskiego, trenera gospodarzy jego podopieczni mieli problem z koncentracją już na rozgrzewce.

Drużyna Jaroty piłkarsko prezentowała się lepiej od swoich rywali, mimo tego nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywala.

Więcej informacji dotyczących piłki lokalnym wydaniu w we wtorkowym magazynie piłkarskim Trzecia Połowa. Początek o godzinie 18:30.