Nieudana sobota naszych trzecioligowców

Remis Ostrovii. Porażki Centry i Jaroty Hotel. To właśnie bilans sobotnich spotkań na piłkarskich boiskach trzecioligowych. Biało-czerwoni u siebie podzielili się punktami z Nielbą Wągrowiec. Ostrowianie przegrywali 0:2, ale zdołali odrobić straty. Centra przegrała w Kleczewie, natomiast JKS w w Poznaniu.

Do przerwy w pojedynku Ostrovii z Nielbą prowadzili goście. W 17 minucie trafienie zanotował Dawid Jasiński. Natomiast w 26 minucie na 2:0 podwyższył Paweł Wicher. Po zmianie stron mecz został zdominowany przez gospodarzy. Ostrowianie przeważali i szukali swojej szansy na odwrócenie losów meczu. W 67 minucie po faulu bramkarza gości na Tomaszu Kempińskim rzut karny pewnie wykonał Błażej Cyfert. W 88 minucie padła bramka wyrównująca. Autorem gola był niezawodny Tomasz Kempiński.

Ostrowska Centra grała w Kleczewie. Tamtejszy Sokół wygrał 2:1. W 45 minucie pierwszego gola zdobył Łukasz Cichos. W 60 minucie na 2:0 podwyższył Mikołaj Pingot. W 84 minucie honorowe trafienie dla ostrowian zanotował Jakub Michalski. Do Poznania na mecz z tamtejszą Wartą wybrał się dzisiaj zespół Jaroty Hotel. Gospodarze po bramkach Franciszka Siwka w 61 minucie i Wojciech Onsorge w 77 minucie wygrali 2:0.