Wiła strzela, Jarota wygrywa

Po dwóch kolejnych porażkach, piłkarze Jaroty Hotel Jarocin w niedzielę wreszcie wygrali. Na własnym boisku podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego okazali się lepsi od Chełminianki Chełmno. Gospodarze wygrali 4:1. Bohaterem tego pojedynku był Marek Wiła, autor dwóch goli dla JKS-u.

Bohaterem I połowy wczorajszego meczu był Marek Wiła. Gracz Jaroty zaskoczył swoją skutecznością. W 17 i 28 minucie dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Dzięki temu do przerwy jarociński zespół wygrywał 2:0.

W II połowie nadal na boisku dominowała jedenastka JKS-u. Kolejne dwie bramki dla Jaroty zdobyli: Dominik Chromiński w 48 minucie oraz Piotr Skokowski w 73 minucie. Goście honorowe trafienie zanotowali w 51 minucie po uderzeniu Piotra Kaczkowskiego. Drużyna rywali kończyła mecz w dziewiątkę. W II połowie czerwone kartki zobaczyli: Paweł Śmigielski i Piotr Murawski.