Niesamowita końcówka

Niesamowity pojedynek oglądali kibice piłki ręcznej w Ostrowie. W sobotni wieczór ,,siódemka” Ostrovii podejmował KSSPR Końskie. W ostatnich minutach biało-czerwoni zagrali wybornie. Ostrowianie pokazali wielki charakter, wygrywając po niesamowitej końcówce 34:31.

Jeszcze w 50 minucie zespół z Końskich prowadził różnicą sześciu bramek 31:25. Mało kto wierzył wtedy, że gospodarze będą w stanie odmienić losy tego spotkania. Biało-czerwoni pokazali jednak wielki charakter. Ostrowianie wierzyli i dokonali rzadko spotykanej rzeczy. Do końca meczu ostrowska ,,siódemka” nie pozwoliła rywalowi na zdobycie żadnej bramki! Ostrowianie za to zdobyli dziewięć goli. Dzięki temu ostrowski zespół na zakończenie I rundy pokonał KSSPR Końskie 34:31. Z dorobkiem 11 punktów ostrowianie na półmetku tegorocznych rozgrywek zajmują dziewiątą pozycję.

KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - KSSPR Końskie 34:31 (15:17)